Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. 76 854 05 05

Co to jest enova?

enova to zintegrowany system do zarządzania firmą. enova to oprogramowanie zbudowane przez ekspertów od zarządzania, finansów i księgowości, handlu oraz kadr i płac. enova to ergonomia, efektywność pracy i przyjazny dla użytkownika interfejs. System enova jest zintegrowany ze środowiskiem Microsoft Office, jest aktualny z obecnym prawem, współpracuje z programem Płatnik oraz współpracuje z rejestratorami czasu pracy (RCP). Obsługuje elektroniczne wyciągi bankowe, umożliwia kontrolę nad realizacją budżetu, a także dostęp do kompleksowych informacji na temat prowadzonych działań i wyników finansowych firmy. W prosty sposób można zintegrować z enova popularne aplikacje wykorzystywane w przedsiębiorstwach, na przykład programy wspomagające zarządzanie produkcją lub systemy zarządzające obiegiem dokumentów. W procesie wdrożenia dostosowywana do potrzeb firmy, zarówno małej, średniej i dużej.

Proszę o wersję demo systemu ENOVA

Jeśli są Państwo zainteresowani otrzymaniem najnowszej wersji demo oprogramowania enova, bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Nasi konsultanci zrealizują Państwa zamówienie natychmiast po otrzymaniu zapytania. Na podany przez Państwa adres e-mail, zostanie przesłany do link do pobrania oprogramowania. Jeśli życzą sobie Państwo podesłanie wersji demonstracyjnej na płycie CD pocztą tradycyjną wraz dodatkowymi materiałami reklamowymi na temat systemu, bardzo prosimy o podanie takiej informacji oraz danych adresowych w zakładce "Inne".

Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem w Legnicy 076 854 05 05. Mogą Państwo skontaktować się z nami także pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .


Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Angra Sp.J. moich danych osobowych w celach marketingowych. Wypełnienie ankiety jest dobrowolne. Jestem świadomy, że mam prawo wglądu oraz modyfikacji swoich danych w zakresie wynikającym z ustawy z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z dyrektywą parlamentu europejskiego. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.