Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. 76 854 05 05
Analizy wielowymiarowe

Moduł Enova Analizy Wielowymiarowe to narzędzie do budowania systemu kontrolingowego firmy.

Czytaj dalej

Enova CRM (ang. Customer Relationship Management – zarządzanie relacjami z klientami) wykracza poza powszechne rozumienie tego pojęcia.

Czytaj dalej

Enova Faktury usprawnia wystawianie dokumentów sprzedaży.

Czytaj dalej

Enova Handel umożliwia wystawianie dokumentów sprzedaży, zakupu, ofertowania, ewidencji zamówień i obsługi magazynu.

Czytaj dalej

Enova Kadry Płace skutecznie wspomaga zarządzanie zasobami ludzkimi w firmach zatrudniających od kilkudziesięciu do kilku tysięcy pracowników.

Czytaj dalej

Enova Księga Handlowa przeznaczona jest do ewidencjonowania dokumentów, księgowania oraz sporządzania deklaracji oraz sprawozdań bieżących i okresowych. To ergonomiczne i nowoczesne narzędzie dla księgowych, które ma im usprawnić codzienną pracę, a także zamykanie miesiąca i roku obrachunkowego.

Czytaj dalej

Enova Księga Inwentarzowa pozwala na pełną rejestrację zdarzeń związanych ze środkami trwałymi.

Czytaj dalej

Enova Księga Podatkowa zapewnia kompleksową obsługę firmy w zakresie ewidencjonowania dokumentów, księgowania oraz sporządzania deklaracji i sprawozdań bieżących oraz okresowych.

Czytaj dalej

Moduł Enova Produkcja pozwala na definiowanie technologii, tworzenie zleceń produkcyjnych, modyfikację technologii w ramach zlecenia, generowanie dokumentów rozchodu surowców oraz przyjęcia produktów.

Czytaj dalej

Enova Serwis pozwala na rejestrowanie przyjmowanych urządzeń w ramach obsługi zleceń serwisowych.

Czytaj dalej

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z dyrektywą parlamentu europejskiego. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.