Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. 76 854 05 05

Jesteśmy firmą konsultingowo-informatyczną z bogatym doświadczeniem biznesowym. Funkcjonujemy nieprzerwanie od 1998r., a nasze działania koncentrujemy na wdrażaniu innowacji w oparciu o nowoczesne i sprawdzone technologie uznanych producentów.

Specjalizujemy się m.in. w kompleksowym wdrażaniu systemu ERP – enova365 firmy Soneta z Krakowa, nr 1 wśród polskich dostawców ERP. Nie wyważamy otwartych drzwi i wykorzystujemy zdobyte know - how producenta. Wdrożenia oraz funkcjonalność systemu enova365 jest dla nas zbiorem najlepszych, sprawdzonych praktyk biznesowych, a także wiedzą pozyskaną od tysięcy polskich przedsiębiorców. Doradzamy tak, aby Twoja inwestycja w nowe narzędzia IT nie była zbiorem przypadkowych kosztów, a optymalnym rozwiązaniem i źródłem efektywnej pracy oraz wzrostu wydajności zasobów.

Nie działamy przypadkowo. Dzięki szczegółowo przeprowadzanym analizom pod kątem danej specyfiki biznesu, wyznaczonym celom ilościowym oraz jakościowym, a także w oparciu o dostępne zasoby w Twojej firmie, precyzyjnie dopasowujemy infrastrukturę informatyczną oraz oprogramowanie. Dobieramy najkorzystniejsze konfiguracje w celu maksymalnej optymalizacji Twoich procesów biznesowych. Jesteśmy najlepsi, gdyż potrafimy słuchać i posiadamy wiedzę, kompetencje przedsiębiorcy, a także umiejętności specjalisty IT.

Współpraca z nami sprawi, że urzeczywistnienie zamierzonych celów stanie się dużo prostsze i staniemy się Twoim kolejnym trafionym Partnerem biznesowym na lata!

Zespół Angra

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z dyrektywą parlamentu europejskiego. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.